Vintage toned aerial view of Poznan, Poland.

Szkolenia dla firm Poznań

Wielu pracodawców zastanawia się, w jaki sposób wpłynąć na efektywność pracy wykonywanej przez osoby zatrudnione w jego firmie i osiągane przez nich wyniki (np. sprzedaży).

W ostatnich czasach spory nacisk kładziony jest tez na tak zwany „wellbeing” pracowników, czyli poziom ich zadowolenia i satysfakcji z wykonywanej pracy – konkurencja na rynku jest pod tym względem spora i jeśli sami nie będziemy w stanie sprostać podstawowym potrzebom osób, które dla nas pracują byc może przejmie ich od nas konkurencja świadoma tego, że najważniejszym i najcenniejszym zasobem, którym dysponują wszystkie przedsiębiorstwa są jego pracownicy.

Skutecznym rozwiązaniem może być organizacja szkoleń, które nie tylko zwiększą wydajność pracowników, ale też pozwolą im na poszerzenie swoich kompetencji, pokażą sposoby walki ze stresem, naucza odpowiednio bilansować czas przeznaczony na pracę zawodową a życie prywatne i tak dalej.

Oferta placówek organizujących szkolenia biznesowe dla firm jest bardzo obfita.

Znaleźć w niej można nie tylko kursy i szkolenia dla pracowników – np. związane z praca w dziale handlu (techniki skutecznej sprzedaży, szkolenia dla telemarketerów, sztuka negocjacji itd.), przeznaczone dla osób związanych z działem kadr i płac (prawo pracy, finanse, plany pracownicze itd.) i tym podobne, ale też przeznaczone dla osób zarządzających zespołami ludzi, głównie menedżerów (sposoby skutecznej komunikacji, zarządzanie konfliktem, motywowanie pracowników itd.).

Inne szkolenia skupiają się na rozwoju tak zwanych kompetencji miękkich, które są przydatne bez względu na stanowisko, na którym dana osoba jest zatrudniona – dotyczą na przykład organizacji czasu pracy, sztuki negocjacji, efektywnego przemawiania itd.

W Poznaniu swoją siedzibę ma wiele centrów szkoleniowych, do najpopularniejszych zaliczają się Anspire, Semper, Strategia, Akademia Rozwoju Kompetencji, Open Horizon Consulting czy Integra Consulting Poland.

Dodatkowo bez problemu znaleźć można placówkę, która organizuje szkolenia i warsztaty w miejscu pracy uczestników lub w formie szkolenia online.

Dodaj komentarz