man in white long sleeve shirt writing on white board

Fundusze unijne szkolenia dla rozwoju

Fundusze unijne umożliwiają korzystanie z bardzo szerokiej oferty szkoleniowej. Dzięki temu, każdy kto chce podnieść swoje kompetencje czy kwalifikacje zawodowe może to zrobić bez konieczności ponoszenia kosztów całościowych. Wiele osób zastanawia się w jaki sposób można znaleźć dofinansowywane szkolenie.

Od kilku lat sprawa ta jest bardzo prosta, ponieważ stworzono BUR, czyli Bazę Usług Rozwojowych.

Co znajduje się w bazie?

W bazie można znaleźć oferty dotyczące usług rozwojowych. Jest to bardzo szerokie pojęcie, które zawiera między innymi różnorodne kursy, szkolenia, a także podyplomowych studiów czy też oferty coachingu. Główne założenie projektu jest takie, aby w jednym miejscu użytkownik mógł odnaleźć interesujące go oferty rozwojowe.

Program ten został stworzony przede wszystkim z myślą o przedsiębiorcach, a także o osobach prywatnych, które zainteresowane są rozwojem zawodowym. Oferty zamieszczone w wyszukiwarce zostały pogrupowane tematycznie. Po lewej stronie znajduje się wygodny panel dzięki któremu można zawęzić obszar wyszukiwania do interesującej użytkownika kategorii.


Szkolenia biznesowe – sprzedażowe, menadżerskie. Sprawdź!


W przypadku gdy nie uda się znaleźć oferty spełniającej oczekiwania, to zawsze można zgłosić takie zapotrzebowanie administratorom.

Fundusze unijne szkolenia rozwojowe

Można zadać sobie pytanie o to, dlaczego właściwie warto inwestować w rozwój zawodowy. Odpowiedź jest bardzo prosta – dzięki temu, że podniesie się swoje kwalifikacje zawodowe można liczyć na zdobycie lepiej płatnej pracy lub też skuteczniejszy rozwój prowadzonej działalności gospodarczej.

Szkolenia te skierowane są do bardzo szerokiej grupy zawodowej. Można bowiem znaleźć oferty z takich dziedzin jak między innymi informatyka, finanse, logistyka, administracja, nauka języków obcych, medycyna, psychologia czy prawo. Po wyborze tematyki pojawia się lista dostępnych szkoleń i kursów.

Można sprawdzić także dostępne informacje dotyczące opcji dofinansowania z środków unijnych wybranej oferty szkoleniowej. Warto pamiętać o tym, że wpis do bazy jest bezpłatny.

Dodaj komentarz